Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

VANOVÉ STOJANOVÉ BATERIE

Filtrovať podľa ceny

BF.01 CH

Vanová stojanová baterie

Vychutnejte si moderní styl a funkčnost prvotřídní volně stojící vanové baterie BF.01 CH. Je to perfektní řešení pro luxusní a relaxační zážitek z koupání. Díky elegantnímu designu, čistým liniím a třpytivému vzhledu dokonale zapadne do vaší koupelny. Ruční sprcha je vybavena 150 cm dlouhou sprchovou hadicí pro opláchnutí vany. Hadice a kohoutek jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, díky čemuž je celá sada odolná a zajišťuje dlouhodobé používání.
15 916 

BF.05 CH

Vanová stojanová baterie

Vychutnejte si moderní styl a funkčnost prvotřídní volně stojící vanové baterie BF.05 CH. Je to perfektní řešení pro luxusní a relaxační zážitek z koupání. Díky elegantnímu designu, čistým liniím a třpytivému vzhledu dokonale zapadne do vaší koupelny. Ruční sprcha je vybavena 150 cm dlouhou sprchovou hadicí pro opláchnutí vany. Hadice a kohoutek jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, díky čemuž je celá sada odolná a zajišťuje dlouhodobé používání.
14 998 

BF.10 CH

Vanová stojanová baterie

Vychutnejte si moderní styl a funkčnost prvotřídní volně stojící vanové baterie BF.10 CH. Je to perfektní řešení pro luxusní a relaxační zážitek z koupání. Díky elegantnímu designu, čistým liniím a třpytivému vzhledu dokonale zapadne do vaší koupelny. Ruční sprcha je vybavena 150 cm dlouhou sprchovou hadicí pro opláchnutí vany. Hadice a kohoutek jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, díky čemuž je celá sada odolná a zajišťuje dlouhodobé používání.
17 690 

EF.009 CH

Vanová stojanová baterie

Vychutnejte si moderní styl a funkčnost prvotřídní volně stojící vanové baterie EF.009 CH. Je to perfektní řešení pro luxusní a relaxační zážitek z koupání. Díky elegantnímu designu, čistým liniím a třpytivému vzhledu dokonale zapadne do vaší koupelny. Ruční sprcha je vybavena 150 cm dlouhou sprchovou hadicí pro opláchnutí vany. Hadice a kohoutek jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, díky čemuž je celá sada odolná a zajišťuje dlouhodobé používání.
13 861 

EF.012 CH

Vanová stojanová baterie

Vychutnejte si moderní styl a funkčnost prvotřídní volně stojící vanové baterie EF.012 CH. Je to perfektní řešení pro luxusní a relaxační zážitek z koupání. Díky elegantnímu designu, čistým liniím a třpytivému vzhledu dokonale zapadne do vaší koupelny. Ruční sprcha je vybavena 150 cm dlouhou sprchovou hadicí pro opláchnutí vany. Hadice a kohoutek jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, díky čemuž je celá sada odolná a zajišťuje dlouhodobé používání.
13 861 

EF.034 CH

Vanová stojanová baterie

Vychutnejte si moderní styl a funkčnost prvotřídní volně stojící vanové baterie EF.034 CH. Je to perfektní řešení pro luxusní a relaxační zážitek z koupání. Díky elegantnímu designu, čistým liniím a třpytivému vzhledu dokonale zapadne do vaší koupelny. Ruční sprcha je vybavena 150 cm dlouhou sprchovou hadicí pro opláchnutí vany. Hadice a kohoutek jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, díky čemuž je celá sada odolná a zajišťuje dlouhodobé používání.
13 243