Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

VANOVÉ STOJANOVÉ BATERIE

Stále větší oblibě se těší volně stojící vany, které koupelně dodají opravdový luxusní vzhled. K těmto vanám je ideálním řešením volně stojící baterie v prostoru, která se instaluje přímo na podlahu. Prohlédněte si celou nabídku volně stojících baterií.

Filtrovať podľa ceny

BF.01 CH

Vanová stojanová baterie

Vychutnejte si moderní styl a funkčnost prvotřídní volně stojící vanové baterie BF.01 CH. Je to perfektní řešení pro luxusní a relaxační zážitek z koupání. Díky elegantnímu designu, čistým liniím a třpytivému vzhledu dokonale zapadne do vaší koupelny. Ruční sprcha je vybavena 150 cm dlouhou sprchovou hadicí pro opláchnutí vany. Hadice a kohoutek jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, díky čemuž je celá sada odolná a zajišťuje dlouhodobé používání.
Original price was: 20 997 Kč.Current price is: 13 858 Kč.

BF.05 CH

Vanová stojanová baterie

Vychutnejte si moderní styl a funkčnost prvotřídní volně stojící vanové baterie BF.05 CH. Je to perfektní řešení pro luxusní a relaxační zážitek z koupání. Díky elegantnímu designu, čistým liniím a třpytivému vzhledu dokonale zapadne do vaší koupelny. Ruční sprcha je vybavena 150 cm dlouhou sprchovou hadicí pro opláchnutí vany. Hadice a kohoutek jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, díky čemuž je celá sada odolná a zajišťuje dlouhodobé používání.
Original price was: 18 559 Kč.Current price is: 12 249 Kč.

BF.10 CH

Vanová stojanová baterie

Vychutnejte si moderní styl a funkčnost prvotřídní volně stojící vanové baterie BF.10 CH. Je to perfektní řešení pro luxusní a relaxační zážitek z koupání. Díky elegantnímu designu, čistým liniím a třpytivému vzhledu dokonale zapadne do vaší koupelny. Ruční sprcha je vybavena 150 cm dlouhou sprchovou hadicí pro opláchnutí vany. Hadice a kohoutek jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, díky čemuž je celá sada odolná a zajišťuje dlouhodobé používání.
Original price was: 20 997 Kč.Current price is: 13 858 Kč.

EF.009 CH

Vanová stojanová baterie

Vychutnejte si moderní styl a funkčnost prvotřídní volně stojící vanové baterie EF.009 CH. Je to perfektní řešení pro luxusní a relaxační zážitek z koupání. Díky elegantnímu designu, čistým liniím a třpytivému vzhledu dokonale zapadne do vaší koupelny. Ruční sprcha je vybavena 150 cm dlouhou sprchovou hadicí pro opláchnutí vany. Hadice a kohoutek jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, díky čemuž je celá sada odolná a zajišťuje dlouhodobé používání.
Original price was: 19 252 Kč.Current price is: 12 706 Kč.

EF.012 CH

Vanová stojanová baterie

Vychutnejte si moderní styl a funkčnost prvotřídní volně stojící vanové baterie EF.012 CH. Je to perfektní řešení pro luxusní a relaxační zážitek z koupání. Díky elegantnímu designu, čistým liniím a třpytivému vzhledu dokonale zapadne do vaší koupelny. Ruční sprcha je vybavena 150 cm dlouhou sprchovou hadicí pro opláchnutí vany. Hadice a kohoutek jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, díky čemuž je celá sada odolná a zajišťuje dlouhodobé používání.
Original price was: 19 252 Kč.Current price is: 12 706 Kč.

EF.034 CH

Vanová stojanová baterie

Vychutnejte si moderní styl a funkčnost prvotřídní volně stojící vanové baterie EF.034 CH. Je to perfektní řešení pro luxusní a relaxační zážitek z koupání. Díky elegantnímu designu, čistým liniím a třpytivému vzhledu dokonale zapadne do vaší koupelny. Ruční sprcha je vybavena 150 cm dlouhou sprchovou hadicí pro opláchnutí vany. Hadice a kohoutek jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, díky čemuž je celá sada odolná a zajišťuje dlouhodobé používání.
Original price was: 18 393 Kč.Current price is: 12 139 Kč.