Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

OASIS BLACK

Filtrovať podľa ceny

OASIS BLACK F1 80 – 140

Kombinovatelný systém pevných skel Walk-in systém

Bylo jen otázkou času, abychom i my přistoupili k výrobě moderní řady OASIS BLACK F1 s 8 mm hrubého kaleného bezpečnostního skla o výšce 200 cm. Sklo je jednoduše uchyceno pomocí stabilizační konzole hranatého tvaru. Použití hliníkových profilů s černě matnou povrchovou úpravou.

UPOZORNĚNÍ!
Při výběru sprchového koutu je velmi důležitý instalační rozměr tzv. ROZTAŽENÍ PROFILŮ, který naleznete v tabulce. Roztažení určuje minimální a maximální rozměr sprchového koutu. Sprchové kouty Aquatek jsou dodávány BEZ SPRCHOVÉ VANIČKY. Vhodné vaničky a jiné příslušenství naleznete pod záložkou SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY.

PŘÍSLUŠENSTVÍ! (není součástí balení)
rozpěrná tyčka: • OASIS T4 120 Black

9 675 11 205 

OASIS BLACK K2 120 – 140

Sprchové dveře s jedněmi posuvnými dveřmi

Bylo jen otázkou času, abychom i my přistoupili k výrobě moderní série OASIS BLACK K2 s 8 milimetry tlustého kaleného bezpečnostního skla o výšce 200 cm. Sklo je jednoduše uchyceno pomocí stabilizační konzole hranatého tvaru. Použití hliníkových profilů s černě matnou povrchovou úpravou.

PŘÍSLUŠENSTVÍ:
Rozpěrná tyč – délka 125 cm (je součástí balení) – možnost zkrácení při montáži

UPOZORNĚNÍ!
Při montáži na vaničku, je zapotřebí, aby lem vaničky byl široký min. 6 cm. Doporučené vaničky z naší nabídky: SMC, SMC ROCK, FUSION, LEVEL, RIVER

UPOZORNĚNÍ!
Při výběru sprchového koutu je velmi důležitý instalační rozměr. ROZTÁHNUTÍ PROFILŮ, který naleznete v tabulce. Roztažení určuje minimální a maximální rozměr sprchového koutu. Sprchové kouty Aquatek jsou dodávány BEZ SPRCHOVÉ VANIČKY. Vhodné vaničky a jiné příslušenství naleznete pod záložkou SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY.

15 174 15 686