Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

PŘÍPRAVKY PRO ÚDRŽBU SKLA

Filtrovať podľa ceny

REMOVE.GEL 125ml

Čistící prostředek na sklo – 125ml

Dnes lze aplikovat úpravu proti vodnímu kameni TEKNO.CAL i na již namontovaných sprchových kabinách, na sklech, na kterých jsou evidentní fleky od usazeného vodního kamene. Před nanesením výrobku TEKNO.CAL je třeba použít silný čistící výrobek na sklo. REMOVE.GEL je nezbytný pro dokonalé odstranění nánosu vodního kamene a jiných reziduí, které zůstaly na skleněném povrchu. Po použití výrobku REMOVE.GEL na čištění skel lze nanést úpravu proti vodnímu kameni TEKNO.CAL a sprchový kout bude jako nový.

Original price was: 620 Kč.Current price is: 409 Kč.

TEKNO.CAL 125ml

Úprava proti vodnímu kameni – 125ml

Tato úprava je pouhým okem neviditelná, má optimální trvanlivost a aplikuje se s velkou lehkostí na skla nejen nových sprchových koutů, ale také již namontovaných (po předchozí aplikaci přípravku REMOVE.GEL). Je to výborný nástroj pro dlouhodobou ochranu průhlednosti skla a usnadňuje práce při čištění a údržbě. Povrch skla je vlastně extrémně porézní, což pouhým okem není viditelné. Tento faktor způsobuje, že bez specifické úpravy ztrácí rychle svoji průhlednost a lesk a z toho pramení různé problémy při údržbě.
Úprava založená na nanotechnologii TEKNO.CAL se zrodila ze zkušeností výrobce, který pracuje desetiletí v odvětví skla a keramiky. Chemickou reakcí v kombinaci s křemenitou hlinkou, která se nachází jak ve skle, tak v keramické glazuře, se úprava váže na ošetřovaný povrch, přičemž se s ním zcela spojí. Takto se zvýší hydrofobní vlastnosti povrchu, sníží se na minimum možné body přilnavosti špíny a nánosů vápence a sodíku. Výsledkem je mimořádně hladký a uzavřený povrch s následnou odolností vůči vodě s antibakteriálním účinkem. Úprava TEKNO.CAL se může aplikovat na sprchové boxy, zrcadla, skleněná a keramická umyvadla, keramickou sanitu a obklady.

Original price was: 920 Kč.Current price is: 607 Kč.