Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

SPRCHOVÉ SOUPRAVY

Sprchové soupravy osloví lidi, kteří hledají zajímavá a praktická řešení používaná v koupelně se sprchovým koutem. Velkou výhodou sprchového setu je pohodlí při používání, design odpovídá trendům designu interiéru a schopnosti přesně nastavit průtok vody.

Filtrovať podľa ceny

PG-09

Sprchová souprava s termostatickou baterií

Sprchový set PG-09 je nepostradatelnou součástí každého sprchového koutu, který dodá koupelně na praktičnosti a luxusu zároveň. Navodí příjemný pocit po celodenní námaze a stresu. Dopřejte si pocit relaxace při každém sprchování. Vše je kompatibilní s dalšími doplňky sprchových částí. Je vyrobeno z odolného materiálu s dlouhou životností, odolné proti korozi.

Original price was: 11 108 Kč.Current price is: 7 331 Kč.

PG-09 BLACK

Sprchová souprava s termostatickou baterií

Sprchový set PG-09-BLACK je nepostradatelnou součástí každého sprchového koutu, který dodá koupelně na praktičnosti a luxusu zároveň. Navodí příjemný pocit po celodenní námaze a stresu. Dopřejte si pocit relaxace při každém sprchování. Vše je kompatibilní s dalšími doplňky sprchových částí. Je vyrobeno z odolného materiálu s dlouhou životností, odolné proti korozi.

Original price was: 12 520 Kč.Current price is: 8 263 Kč.

PG-11

Sprchová souprava s termostatickou baterií

Sprchový set PG-11 je nepostradatelnou součástí každého sprchového koutu, který dodá koupelně na praktičnosti a luxusu zároveň. Navodí příjemný pocit po celodenní námaze a stresu. Dopřejte si pocit relaxace při každém sprchování. Vše je kompatibilní s dalšími doplňky sprchových částí. Je vyrobeno z odolného materiálu s dlouhou životností, odolné proti korozi.

Original price was: 9 750 Kč.Current price is: 6 435 Kč.

PG-11 BLACK

Sprchová souprava s termostatickou baterií

Sprchový set PG-11-BLACK je nepostradatelnou součástí každého sprchového koutu, který dodá koupelně na praktičnosti a luxusu zároveň. Navodí příjemný pocit po celodenní námaze a stresu. Dopřejte si pocit relaxace při každém sprchování. Vše je kompatibilní s dalšími doplňky sprchových částí. Je vyrobeno z odolného materiálu s dlouhou životností, odolné proti korozi.

Original price was: 11 219 Kč.Current price is: 7 405 Kč.

PG-22

Sprchová souprava s mechanickou baterií se statickým vanovým ramínkem

Sprchový set PG-22 je nepostradatelnou součástí každého sprchového koutu, který dodá koupelně na praktičnosti a luxusu zároveň. Navodí příjemný pocit po celodenní námaze a stresu. Dopřejte si pocit relaxace při každém sprchování. Vše je kompatibilní s dalšími doplňky sprchových částí. Je vyrobeno z odolného materiálu s dlouhou životností, odolné proti korozi.

Original price was: 8 615 Kč.Current price is: 5 686 Kč.

PG-23

Sprchová souprava s mechanickou baterií a otočným vanovým ramínkem

Sprchový set PG-23 je nepostradatelnou součástí každého sprchového koutu, který dodá koupelně na praktičnosti a luxusu zároveň. Navodí příjemný pocit po celodenní námaze a stresu. Dopřejte si pocit relaxace při každém sprchování. Vše je kompatibilní s dalšími doplňky sprchových částí. Je vyrobeno z odolného materiálu s dlouhou životností, odolné proti korozi.

Original price was: 10 055 Kč.Current price is: 6 636 Kč.

PG-23 BLACK

Sprchová souprava s mechanickou baterií a otočným vanovým ramínkem

Sprchový set PG-23-BLACK je nepostradatelnou součástí každého sprchového koutu, který dodá koupelně na praktičnosti a luxusu zároveň. Navodí příjemný pocit po celodenní námaze a stresu. Dopřejte si pocit relaxace při každém sprchování. Vše je kompatibilní s dalšími doplňky sprchových částí. Je vyrobeno z odolného materiálu s dlouhou životností, odolné proti korozi.

Original price was: 11 800 Kč.Current price is: 7 788 Kč.

PG-36

Sprchová souprava s mechanickou baterií

Sprchový set PG-36 je nepostradatelnou součástí každého sprchového koutu, který dodá koupelně na praktičnosti a luxusu zároveň. Navodí příjemný pocit po celodenní námaze a stresu. Dopřejte si pocit relaxace při každém sprchování. Vše je kompatibilní s dalšími doplňky sprchových částí. Je vyrobeno z odolného materiálu s dlouhou životností, odolné proti korozi.

Original price was: 9 169 Kč.Current price is: 6 052 Kč.

PG-37

Sprchová souprava s mechanickou baterií

Sprchový set PG-37 je nepostradatelnou součástí každého sprchového koutu, který dodá koupelně na praktičnosti a luxusu zároveň. Navodí příjemný pocit po celodenní námaze a stresu. Dopřejte si pocit relaxace při každém sprchování. Vše je kompatibilní s dalšími doplňky sprchových částí. Je vyrobeno z odolného materiálu s dlouhou životností, odolné proti korozi.

Original price was: 9 834 Kč.Current price is: 6 490 Kč.

PG-50

Sprchová souprava s termostatickou baterií

Sprchový set PG-50 je nepostradatelnou součástí každého sprchového koutu, který dodá koupelně na praktičnosti a luxusu zároveň. Navodí příjemný pocit po celodenní námaze a stresu. Dopřejte si pocit relaxace při každém sprchování. Vše je kompatibilní s dalšími doplňky sprchových částí. Je vyrobeno z odolného materiálu s dlouhou životností, odolné proti korozi.

Original price was: 10 526 Kč.Current price is: 6 947 Kč.

PG-69

Sprchová souprava s termostatickou baterií a otočným vanovým ramínkem

Sprchový set PG-69 je nepostradatelnou součástí každého sprchového koutu, který dodá koupelně na praktičnosti a luxusu zároveň. Navodí příjemný pocit po celodenní námaze a stresu. Dopřejte si pocit relaxace při každém sprchování. Vše je kompatibilní s dalšími doplňky sprchových částí. Je vyrobeno z odolného materiálu s dlouhou životností, odolné proti korozi.

Original price was: 10 831 Kč.Current price is: 7 148 Kč.

PG-71

Sprchová souprava s mechanickou baterií a otočným vanovým ramínkem

Sprchový set PG-71 je nepostradatelnou součástí každého sprchového koutu, který dodá koupelně na praktičnosti a luxusu zároveň. Navodí příjemný pocit po celodenní námaze a stresu. Dopřejte si pocit relaxace při každém sprchování. Vše je kompatibilní s dalšími doplňky sprchových částí. Je vyrobeno z odolného materiálu s dlouhou životností, odolné proti korozi.

Original price was: 9 834 Kč.Current price is: 6 490 Kč.

PG-71 BLACK

Sprchová souprava s mechanickou baterií a otočným vanovým ramínkem

Sprchový set PG-71-BLACK je nepostradatelnou součástí každého sprchového koutu, který dodá koupelně na praktičnosti a luxusu zároveň. Navodí příjemný pocit po celodenní námaze a stresu. Dopřejte si pocit relaxace při každém sprchování. Vše je kompatibilní s dalšími doplňky sprchových částí. Je vyrobeno z odolného materiálu s dlouhou životností, odolné proti korozi.

Original price was: 11 385 Kč.Current price is: 7 514 Kč.