Sprchové dveře série TEKNO B2 s jedním zásuvnými dveřmi, s otevřeným systémem pohybu kol po vnější straně kovové konzoly a luxusním hranatým provedením úchytek na dveřích. Samozřejmostí je vyšší standard tloušťky bezpečnostního skla – až 8 mm a celková výška 195 nebo 210 cm pro uspokojení náročnějších potřeb zákazníka. Magnetické uzavírání dveří, chromová podlahová lišta, vyrovnávací profil s 2 cm roztažením a barva kovových částí v chromu, jsou ty nejlepší vlastnosti provedení kvalitního sprchového koutu.
UPOZORNĚNÍ! Při výběru sprchového koutu je velmi důležitý instalační rozměr tzv. ROZTAŽENÍ PROFILŮ, který naleznete v tabulce. Roztažení určuje minimální a maximální rozměr sprchového koutu. Sprchové kouty Aquatek jsou dodávány BEZ SPRCHOVÉ VANIČKY. Vhodné vaničky a jiné příslušenství naleznete pod záložkou SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY.
Při kombinaci TEKNO B2 + TEKNO F1 je zapotřebí zakoupit dveře TEKNO B2 o 5 cm větší než je požadovaný rozměr. Rozměr pevné stěny TEKNO F1 se nemění.
Příklad: Požadovaný rozměr je 120×80. Zakoupit je třeba dveře TEKNO B2 v rozměru 125 cm a pevnou stěnu TEKNO F1 v rozměru 80cm.
UPOZORNĚNÍ PLATÍ POUZE PRO KOMBINACE TEKNO B2 + TEKNO F1